Jdi na obsah Jdi na menu
 


Masáže kojenců, dětí a těhotných

Masáže kojenců a dětí  -  pro všechny, kteří s láskou pečují o své děti

Krásná jemná masáž je vhodná pro miminka, batolata, školkáčky i školáky, pro zdravé i handicapované děti, velmi příjemná je také pro těhotné. Využívá prvky tradiční masáže indické, švédské a reflexní techniky.

Metoda stimuluje krevní a lymfatický oběh, harmonizuje tok energie v těle, zlepšuje dýchání, zpevňuje i uvolňuje svalstvo, ovlivňuje koordinaci pohybů. Pomáhá dětem předčasně narozeným, dětem s poruchami učení (dyslexie, dysgrafie…), zlepšuje stav alergiků, astmatiků a ekzematiků. Části masáže ulevují při kojeneckých kolikách, 5282_17.jpgbolestech zoubků, při nachlazení, kašli, rýmě.

Doteky zbavují rodiče i děti napětí a stresu, odstraňují poporodní traumata. S láskou masírované děti jsou klidnější, vyrovnanější, lépe spí, jsou odolnější vůči nemocem a stresům.

K masáži se používá velmi kvalitní, 100% čistý, za studena lisovaný rostlinný olej (mandlový, meruňkový).

Ve 2-3 lekcích (podle individuální domluvy) se maminka, táta nebo oba rodiče naučí celou masážní sestavu tak, aby ji pak mohli snadno používat v každodenní péči o své dítě.

 

 

 -----------------------------------------------------------------------

KURZ MASÁŽÍ KOJENCŮ A DĚTÍ PRO MATEŘSKÁ A RODINNÁ CENTRA 

pro maminky s miminky a batolaty, pro těhulky

Jemné doteky zbavují rodiče i děti napětí a stresu, odstraňují poporodní traumata. S láskou masírované děti jsou klidnější, vyrovnanější, lépe spí, jsou odolnější vůči nemocem. Masáž stimuluje krevní a lymfatický oběh, harmonizuje tok energie v těle, zlepšuje dýchání, zpevňuje i uvolňuje svalstvo, ovlivňuje koordinaci pohybů. Je určena nejen pro zdravé děti, pomáhá také dětem předčasně narozeným, dětem s poruchami učení (dyslexie, dysgrafie…), zlepšuje stav alergiků, astmatiků a ekzematiků. Ulevuje při kojeneckých kolikách, bolestech zoubků, při nachlazení, kašli, rýmě.

3 hodinové lekce

1. lekce – masáž nožiček, bříška, protikoliková masáž, povídání o aromaterapiii a přírodních olejích

2. lekce – masáž hrudníku a rukou, opakování masáže z 1. lekce, povídání o aromaterapii a přírodních olejích

3. lekce – masáž zad a obličeje, opakování masáže z  1.  a 2. lekce, využití přírodních olejů při dětských nemocech a bolístkách

s sebou: nepromokavou podložku pro dítě, těhotné větší panenku 

 cena: 390 Kč

 

Kurzy probíhají na MC CIPÍSEK v  Prostějově vždy po utvoření skupiny. Přihlašovat se můžete průběžně během roku na MC CIPÍSEK, tel. 723 456 339 nebo u mě na tel. 607 876 246.

 

 KURZ MASÁŽÍ KOJENCŮ na provozovně nebo u Vás doma

- individuální nebo skupinová výuka rodičů, prarodičů, těhulek

- 2-3 lekce s miminkem nebo  s panenkou 

- časový i finannční rozvrh po domluvě možno upravit 

- na masérně je dětská postýlka, možnost přebalení a kojení 

- pro bolavá záda maminek regenerační masáž nebo cvičení SM-systém

- možnost vyzkoušení a nákupu přírodních olejů a dětské přírodní kosmetiky Nobilis Tilia

 

 ---------------------------------------------------------------------------

 

 

Masáž těhotných

 

Těhotenství je velmi krásné a velmi náročné období v životě ženy. V důsledku zvětšujícího se bříška,  nárůstu hmotnosti a změny těžiště těla se mohou objevit bolesti zad, pocit tíže v nohou, otoky končetin, propadlá nožní klenba. Hormonální změny a měnící se proporce těla mohou ovlivnit i psychické rozpoložení nastávající maminky.

tehule.jpg

Jemná masáž zmírňuje bolesti zádového svalstva, má blahodárný vliv na krevní oběh, pomáhá při otocích, preventivně působí proti striím, harmonizuje a zklidňuje matku i dítě.

Pro těhotenskou masáž jsou používány 100% čisté, za studena lisované oleje a jemné rostlinné silice, pečlivě volené podle fyzického a psychického stavu těhotné. Opečována jsou především záda a šíje, ev. i ruce a nohy, v pozici vleže na boku. Lze masírovat také vsedě na židli. Celá procedura je maximálně přizpůsobena požadavkům a pohodlí nastávající maminky, tak, aby z masážního lůžka vstávala odpočinutá a spokojená.

Masáž je vhodná pro zdravé ženy ve 4.-9. měsíci těhotenství. V případě pochybností konzultujte, prosím, vhodnost masáže se svým gynekologem.

 
 
------------------------------------------------------------------------------------

CVIČENÍ TĚHOTNÝCH

cvičení SM-systém, velké míče, overbally, posilování zádových, břišních a prsních svalů, pánevní dno, nožní klenba

každé úterý  – 10.00 - 11.00 hod

cena: permanentka 10 vstupů 750 Kč, jednotlivý vstup 80 Kč

FIT KLUB LINIE, ÚJEZD 3, PROSTĚJOV